Samsung Galaxy S8 Replika

admin 02/05/2017 1869 1 1

Samsung Galaxy S8 Replika

Samsung firmasının Mobil ürünler piyasasındaki amiral gemisi Samsung Galaxy S8 Plus Cep Telefonunun Çinliler tarafından kopyalanmış replikası piyasaya sürülmüş durumda.Tamamen orjinal boyutlarına sadık kalınarak hazırlanmış bu replika cep telefonunu sizler için inceliyoruz.

Alalacele S7 Edge Kopyadan bozma S8 Edge replikaları, Samsung Galaxy S8 piyasaya çıkar çıkmaz ortaya sürüldü. Fakat orjinal boyutlara sahip Kopya Samsung Galaxy S8 Edge bir çok kopya telefon kullanıcı tarafından beklenilen bir durumdu. Çinli üreticiler bu durum elbet kayıtsız kalamazdı ve videolarını izleyenleri bile şaşkına çeviren ve orjinal telefon olduğu sanısı veren ilk replikalar piyasaya düşmeye başladı.

Her kopya telefon üreticilerinin yaptığı gibi çeşitli konfigrasyonlarda üretilen bu telefonların yine ucuz ve pahalı modelleri üretilmiş durumda. Türkiye de mutlak olarak bu versiyonların bol çeşitleri ortaya sürülecek ve bir çok kullanıcı bu kötü versiyonlar yüzünden canı yanacak.

Kaliteli replikaları Türkiye de ilkönce sizlere sunan alankapan.com sdece en iyi ve en sorunsuz ürünleri sizlere tanıtmaya ve sunmaya devam ediyor.

Etiketler: S8 Edge Replika Kopya Birebir Full Ekran

Yorum Yaz

Mediatek İşlemci Listesi


2119 0 0

Cep telefonları için cpu,işlemci,mobil ekran kartı üreticisi MediaTek,yonga setleri ile iyi bir performans sunabilen 200 $ altında fiyat aralıklarında akıllı telefonların oluşturulmasına öncülük ediyor. MediaTek orta performans ve akıllı telefonlar için uygun yonga seti üretmekle kalmıyor,aynı zaman

devamını okuyayım...