Bilgi
Ara

Makaleler

Replika Cep Telefonları Kapanır mı?


752 0 1

Replika Kopya Cep Telefonları Kapanıyor mu? Imei Sorunu oluyor mu? imeiden dolayı cep telefonum kapanırsa ne yapmam lazım?

Diğerlerini Oku

Samsung Galaxy S8 Replika


1543 1 1

Samsung firmasının Mobil Ürünler piyasasındaki amiral gemisi Samsung Galaxy S8 Plus Cep Telefonunun Çinliler tarafından kopyalanmış replikası piyasaya sürülmüş durumda. Tamamen orjinal boyutlarına sadık kalınarak hazırlanmış bu replika cep telefonunu sizler için inceliyoruz.

Diğerlerini Oku

Dubai Kore Çin Hangisi


32507 1 5

Aslında replika kopya cep telefonlarını kimler üretiyor? Kafalar iyice çorba oldu. Kimisi Kore Malı sattığını iddia ediyor kimisi Çin malı. Kimisi Duabi Malı telefon sattığını idda ediyor kimisi de Vietnam... Peki olayın aslı nedir?

Diğerlerini Oku

Replika Sar Değerleri


2773 0 1

Replika telefonlarda varolduğu söylenen yüksek dereceli SAR değerleri ne kadar doğru. Söylentiler algılar gerçekten replika cep telefonlarında yüksek sar değerleri olup olmadığına bu yazı içeriğimizde bir bakış atıyoruz.

Diğerlerini Oku

Sahibinden.Com HOBAA!


1361 0 0

Sahibinden.Com üzerindeki bazı satıcılara hiç dikkat ettiniz mi?Nasıl da abartılı ilanlar vererek satışlar yapabiliyorlar,müşterileri gerçekler ile yüzleşince nasıl cevap verebiliyorlar inanın merak ediyoruz.

Diğerlerini Oku

Replika Ne Demektir?


1060 0 0

Replika,birebir benzer anlamına gelmekte olup ingilizcede (replica) kopya anlamına gelmekte olup sanatsal çalışmaların bulunduğu sergilerde,mücevherat takımlarının sergilerinde ve bunun gibi kıymet ihtiva eden tüm ortamlarda orjinal çalışmalara zarar gelmemesi için birebir tasarlanan çalışmalardır.R

Diğerlerini Oku

MTK 6580 İşlemcisi de Ne?


3939 0 0

Habersiz bir şekilde sessizce ortaya cıkıveren 4 cekirdek islemciyi ureten sirket elbet de Mediatek,fakat halen MTK 6580 ozellikleri tam bilinmemektedir, ancak seri numarası dayanarak,bazı bilgiler edinilebilmiş durumda. MTK 6582 işlemcisine benzer o gosteren bu işlemci MTK 6582 işlemcisinde var olm

Diğerlerini Oku

Mediatek İşlemci Listesi


1746 0 0

Cep telefonları için cpu,işlemci,mobil ekran kartı üreticisi MediaTek,yonga setleri ile iyi bir performans sunabilen 200 $ altında fiyat aralıklarında akıllı telefonların oluşturulmasına öncülük ediyor. MediaTek orta performans ve akıllı telefonlar için uygun yonga seti üretmekle kalmıyor,aynı zaman

Diğerlerini Oku

Bozulmayan Telefon!


933 0 0

Bozulmayan bir cep telefonu icat edildi. Bu telefonu bozmanız mümkün değil,yere düşerken füze sistemi ile yumuşak iniş yapıyor,darbelere karşı titanyum çeliği ile güçlendirilmiş kasası ile ve kurşun geçirmez cam teknolojinde kullnılan yeni nesil ekran tipi ile asla kırılmayan cep telefonu ekranı ünv

Diğerlerini Oku

Batarya Problemleri?


4265 0 1

Bataryanız %30-40 gibi aniden bitiveriyor mu? Bu yazıda yazdıklarımızla bu sorunu bir nebze olsun halledebilir,daha uzun bir süre bataryanızı performanslı olarak kullanabilirsiniz.

Diğerlerini Oku
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 12 (2 Sayfa)