Bozulmayan Telefon!

Murat AKIN 20/03/2017 1131 0 0

Bozulmayan Telefon!

Bozulmayan Cep TelefonlarıBozulmayan bir cep telefonu icat edildi. Bu telefonu bozmanız mümkün değil,yere düşerken füze sistemi ile yumuşak iniş yapıyor,darbelere karşı titanyum çeliği ile güçlendirilmiş kasası ile ve kurşun geçirmez cam teknolojinde kullanılan yeni nesil ekran tipi ile asla kırılmayan cep telefonu ekranı ünvanına sahip olması beklenen ekran teknolojisi ile telefon tamircilerini işsiz bırakacak bir telefon.

Başlığa bakıp da hemen inandınız mı? Bugün büyük firmaların bu şekilde sorunlu telefonlar üretmesindeki gerçek aslında nedir? Neden her yıl yeni bir model çıkarılmaktadır? İnsanları bir çeşit teknoloji bağımlılığına sürüklemenin amacı nedir? Teknoloji bozulmayan makine üretme teknolojisine neden ilerlemiyor?
Tüm bu sorulara aradığımız cevaplar yakında burada. Takipte kalın Bizi  alankapan.com sosyal ağlarındaan biri olan https://www.facebook.com/alankapan adresinden takip edebilirsiniz.

Etiketler: samsung ekran patlaması samsung sorunları telefon sorunları

Yorum Yaz

Dubai Kore Çin Hangisi


31799 1 5

Aslında replika kopya cep telefonlarını kimler üretiyor? Kafalar iyice çorba oldu. Kimisi Kore Malı sattığını iddia ediyor kimisi Çin malı. Kimisi Duabi Malı telefon sattığını idda ediyor kimisi de Vietnam... Peki olayın aslı nedir?

devamını okuyayım...