Menu
Your Cart
Currently, 20% discount has started in the basket.

Electronics

Brand: Goophone Model: GPHNX10
Gerçeğine en yakın replika. Yüksek kalite full ekranı ile görünüş olarak gerçeğinden ayırt edilmesi imkansız gibidir. Yüksek çözünürlük, HD LCD ekranı ile canlı renkler elde edilebiliyor.  Mat ekranlı düşük kalite replikalar içinden kolaylıkla sıyrılıyor ve birebir replika olarak tutulan bir ür..
₺1,025.44
Ex Tax:₺1,025.44
Brand: HDC Model: HDCS9P
Gerçeğine en yakın Samsung Galaxy S9 Plus Kopyası. Bu tarz replika telefonlarda yüksek kalite full ekran ile görünüş olarak gerçeğinden ayırt edilmesi imkansız bir tasarım sistemi vardır. Yüksek çözünürlük, kasananın ön yüzünün tamamını kaplayan HD LCD ekranı ile canlı renkler elde ed..
₺1,025.44
Ex Tax:₺1,025.44
Brand: Goophone Model: GPHN8P
Gerçeğine en yakın iphone 7PLus replikası. Yüksek kalite full ekranı ile görünüş olarak gerçeğinden ayırt edilmesi imkansız gibidir. Yüksek çözünürlük, HD LCD ekranı ile canlı renkler elde edilebiliyor.  Mat ekranlı düşük kalite replikalar içinden kolaylıkla sıyrılıyor ve birebir replika olarak..
₺1,210.03
Ex Tax:₺1,025.44
Brand: Paleon Model: SMTCHCRP
Kolunuzda çok hoş bir duruş sergileyecek ,En Ucuz ve Şık Kapsamlı Akıllı Saatlerden biri olan Smart Watch Chronograph Android IOS Uyumu sayesinde tüm cep telefonları ile kullanılabilme özelliği ile öne çıkıyor.Ürün Özellikleri:Bluetooth 3.0 Arama yapmak, aramaya cevap vermek Whatsapp,..
₺205.09
Ex Tax:₺205.09
Brand: Paleon Model: AWatch-X1
En Ucuz ve Şık Kapsamlı Akıllı Saatlerden biri olan Smart Watch X1 Android ios Uyumu sayesinde tüm cep telefonları ile kullanılabilme özelliği ile öne çıkıyor.Ürün Özellikleri:Bluetooth 3.0 Arama yapmak, aramaya cevap vermek Whatsapp, messenger, Sms vs. anlık mesajlaşma Müzik Kontro..
₺88.87
Ex Tax:₺88.87
Brand: Paleon Model: MOTOKO01
Yamaha, Honda, Kawazaki, Suzuki, Motosikletler için Telefon Koruma Tutma Kol Çantası Motosiklet , bisiklet gibi taşıma  araçlarında sürüş esnasında telefona müdehale edebilmek, konuşmak kolay değil,tehlikelidir. Bu sebepten aksesuar üreticileri çeşitli çözümler üreterek bu konuda pratik araçla..
₺20.51
Ex Tax:₺20.51
Brand: Paleon Model: WS1816
Wster WS-1816 gold ve gümüş taş işlemeli karaoke mikrofon ile evinizde ,büyük,pahalı ses sistemlerinin konforunu yaşayacak, komşularınızı rahatsız etmeden dilediğinizce karaoke şarkılara eşlik edebileceksiniz.. Bluetooth ile ister telefonunuzdan, ister herhangi bir aygıttan kolayca bağlantınızı yapı..
₺136.73
Ex Tax:₺136.73
Brand: Paleon Model: WS-858
Hoparlöre ihtiyacınız yok. Hoparlör Mikrofon zaten bir arada, sadece şarkınızı söyleyin. Bluetooth ile ister telefonunuzdan, ister herhangi bir aygıttan kolayca bağlantınızı yapın, istediğiniz parçayı çalın ve keyfinize bakın.Karaoke mikrofonlar ile toplum önünde psikolojik olarak meydana gelen ..
₺88.87
Ex Tax:₺88.87
Brand: HDC Model: HDCS8P
Vee en sonunda 6.1 inch ekranlı ..... İşte Mükemmel Ötesi kavisli ekrana sahip bir telefon daha. Kaliteli Siyah,tümleşik ekrana sahiptir.  Yine her zamanki gibi bu telefonların da ucuz versiyonları muhakkak gelecektir. Her bütçeye uygun telefonlar.Öne çıkan özelllikler:Çift sim..
₺1,025.44
Ex Tax:₺1,025.44
Brand: Paleon Model: Q7WGAKRK
Herhangi bir hoparlöre ihtiyacınız yok. Yerleştirmişler mikrofona kaliteli bir hoparlör, Söyleyin söyleyebildiğiniz kadar şarkınızı. Bluetooth ile ister telefonunuzdan, ister herhangi bir aygıttan kolayca bağlantınızı yapın, istediğiniz parçayı çalın ve keyfinize bakın.Karaoke mikrofonlar ile to..
₺109.38
Ex Tax:₺109.38
Brand: Paleon Model: BNGDWMC
Birden çok cihazı aynı anda şarj etmeye yarayan , telefon, tablet vb gibi bir çok cihazın şarjını sıra gözetmeksizin, beklemeksizin yapabileceğiniz pratik bir aksesuar. Çeşitli Amper değerleri ile telefon vb mobil aygıtlarınıza uygun bir slot seçerek batarya dolum yapabilirsiniz. Üzerindeki ışıklı p..
₺102.54
Ex Tax:₺102.54
Brand: Paleon Model: JXCH
Telefon Tablet türü cihazlarınızı masanızın üstünde, arabanızın torpido üstü vs gibi yerlere güvenle sabitlemek istediğinizde bu aksesuar işinize yarayacaktır.Daha fazla ayrıntı için bizi sosyal ağlarımızdan takip edebilirsiniz. ..
₺24.20
Ex Tax:₺20.51
Showing 1 to 12 of 61 (6 Pages)