Araç FM Transmitter

Araç FM Transmitter

Araçlar için ses ve ses aksesuarları arasında önemli bir yeri olan araç içi FM verici, müzik konforundan vazgeçmek istemeyen sürücülerin en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Aracın orijinal ses sistemini değiştirmeden harici bir radyo ve müzik kaynağıdır.

Araç FM transmitter, herhangi bir CD ya da DVD’ye gerek olmandan müzik dinleme imkanı veren bir vericidir. Sevdiğiniz müzikleri farklı araçlarda radyodan dinlemek için harici bir cihazdır. Araç FM vericiler, boş bir radyo frekansından aracın radyosuna kısa sürede entegre edilebilir. FM vericiler, USB ya da SD kart girişi sayesinde farklı aygıtlardan müzik dinlemeye de olanak tanır. Araçların çakmak girişine takılarak kullanılabilir.

Araç FM transmitter hizmetleri, son kullanıcıya taşınabilir müzik keyfi sunmak üzere tasarlandı. Araçta radyodan sevilen müzikleri dinlemeyi sağlayan toptan araç FM verici, kullanıcı dostu ürünlerdir. Tüm araçların ses ve müzik sistemleri ile uyumludur. Araç içi müzik sistemlerinde herhangi bir değişikliğe gerek yoktur. Radyonun FM frekansından müzik yayını yapar. Geniş bir frekans ağı vardır. Ses kalitesi ile de kulakların pasını siler! LED ekranlı, uzaktan kumandalı toptan araç FM transmitter, kontrolü tamamen kullanıcıya bırakır. USB ya da micro SD kart kullanılabilir ve AUX desteği vardır. Aracın iç dizaynı ile uyumludur. Güvenli şarj için devre korumasının yanında telefon görüşmesi yapabilme özelliği vardır. Tüm araçlarla uyumludur.RF11 4.8 MAh Şarj Çıkışlı LCD Ekranlı Ve Kumandalı FM Transmitter
Kaliteli bir müzik, eşsiz bir yolculuğun ilk şartıdır. Bu sebeple arabamızla yolculuk yaparken radyonun ya da kayıtlı ol..
₺ 366,00
GR8 3.4 MAh Şarj Çıkışlı LCD Ekran Ve Kumandalı FM Transmitter
Müzik dinlemenin araba içerisinde nasıl bir ayrıcalık ve keyif yarattığı bilinir. Fakat teknik olarak her zaman dilediği..
₺ 203,33
GF10 Premium FM Transmitter Q.C 3.0
Günlük hayatta müzik dinlemeyi çoğumuz severiz; ancak arabada müzik dinlemenin tadı ve keyfi her zaman bir başka olmuştu..
₺ 244,00
G6 2.4 MAh Şarj Çıkışlı LCD Ekranlı FM Transmitter
FM verici müzik tutkusunu arabada kesintisiz şekilde yaşamak isteyenler için tasarlanmış harika bir ürün. FM Transmitter..
₺ 176,22
G5 Bluetooth Ses Alıcısı LMP-G5
G5 Bluetooth Ses Alıcısı ile aracınıza Bluetooth özelliği kazandırabilirsiniz. Bluetooh V 5.1 ile kristal netliğinde ses..
₺ 189,78
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
0
0