Hot Lover Akıllı Telefon Uyumlu Vibratör

Model:
C-1092
Brand:
Satisfyer
₺ 1,990.00
  0 reviews

Hot Lover'ın şaftı ve klitoris uyarıcısı ergonomik olarak kavislidir, hem G noktasını hem de klitorisi uyarır. Uygulama kontrollü cihaz, gerçekçi ısınma özelliği nedeniyle de kullanımı eğlencelidir.

Satisfyer Hot Lover ne yapabilir?
Satisfyer Hot Lover, belirli bir şeye sahip bir tavşan vibratörüdür! Ergonomik olarak kavisli ucu olan şaft G noktanızı baştan çıkarırken, daha küçük stimülatör yoğun klitoral stimülasyonla ilgilenir. İki güçlü motor, vibratör üzerindeki kontrol paneli veya Satisfyer Connect uygulaması kullanılarak birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilir. Ekstra sıcak anlar için cihazın ısıtma işlevini de kullanabilirsiniz: Satisfyer Hot Lover'ın şaftı 39°C/104°F'ye kadar ısıtılabilir, bu yalnızca daha fazla zevk duygusu ve artan orgazm yeteneği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ayrıca gerçekçi, vücut benzeri bir deneyim. Isıtma işlevi, titreşim kontrollerinden bağımsız olarak da etkinleştirilebilir.

Satisfyer Hot Lover: Uygulama kontrollü ısıtma vibratörü
Ergonomik şekilli bu ısıtıcı vibratör, uzun sapı sayesinde elinize rahatça uzanırken sıcak noktalarınızı sarar. Satisfyer Hot Lover'ın tasarımı da özellikle dikkat çekicidir: Güzel pastel tonlarda parıldayan yüzey ve baştan sona ışıltılı detay, onu gerçek bir vurgu yapar. Vücut dostu silikondan yapılmış yüzeyi sayesinde, cildinize karşı karşı konulmaz derecede nazik ve sevecendir.
Bu Satisfyer Rabbit, önceden ayarlanmış 12 titreşim programı sunar ve Android ve Apple iOS için ücretsiz Satisfyer Connect uygulamasıyla daha da fazla çeşitlilik elde edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıların ritmine göre yoğun orgazm yaşamak için yeni programlar oluşturun veya uygulamayı Spotify ile bağlayın.
Hot Lover, su geçirmez (IPX7) tasarımı sayesinde küvette veya duşta da size eşlik edebilir. Kullanımdan sonra vibratörünüz ılık su, yumuşak sabun ve biraz cinsel sağlık cihazı temizleyicisi ile kolayca temizlenebilir ve birlikte verilen USB şarj kablosu ile şarj edilebilir.

Reviews: 0
Note: HTML is not translated!

What is the shipping fee?

For all your purchases from our online store, the shipping fee to all over Turkey is only 20 TL. For orders of 150 TL or more, the shipping fee is covered by our company.

There are also Moto Courier options in Istanbul. Intraday delivery or Super Fast Instant Delivery options may vary depending on your location. You can call us about this.


How can I track my cargo?

We will send you an informative sms and e-mail when your order is shipped. You can track your cargo with your cargo tracking number in the sent e-mail. By creating a membership account, you can log in to your account and follow the current status of your order.

Please Become A Member To Follow Your Orders Seamlessly. If you do not have a membership, you can easily become a member with one click with your social media accounts at the time of order. Click to register.


When will the cargo arrive?

If your orders are Express Shipment, they will be delivered to the cargo within the first business day at the latest, otherwise, within 3 business days at the latest. You can check the current status of your order from the "Order List" tab in the "My Account" section.

After your order is shipped, it will be delivered to your address within 1-5 working days depending on the distance. Since cargo companies do not work on public holidays and holidays, delivery cannot be made during these periods.


With which courier will my order be sent?

Our cargo deliveries; Although all cargo companies are used, it is usually done with PTT Cargo and Sürat Cargo with which we have an agreement. We Have Instant Delivery Services with Private Courier in Istanbul.

In order for your delivery to be made correctly and easily, you must fill in your address information completely. Please do not take delivery of damaged cargo and contact us (phone, e-mail). You have the right to ask the Cargo officer to present your identity card before making the payment for your orders that you will receive with payment at the door.


Can someone else pick up my package if I am not at home at the time of delivery? What to do if there is no one at the time of delivery?

In the delivery process, your package will be delivered if the name verification matches at the address you have given. Proof of identity is not required.

The signature of the person receiving your package will be requested at the delivery address. If there is no one at the address, the courier will try to reach you again. He or she may leave a card to pick up your package or reschedule a delivery date.

Cargoes brought back to the branch must be received within 3 working days. Otherwise, the cargo will be returned to the exit branch within the knowledge of the sender.

Similar Products Related to This Product
Other Models You May Be Interested In From This Product's Category
Censan Stick Vibratör
Censan Stick Vibratör, 10 farklı titreşim ritmine sahiptir. Mor renkli ve ipeksi, yumuşak, pürüzsüz yüzeye sahiptir. Ucu..
₺ 170.00
Censan ViWand Çift Taraflı Titreşimli Masaj Aleti
CENSAN® ViWAND™ Çift Taraflı Titreşimli Masaj Aleti - Çift taraflı özel tasarımı sebebiyle ister klitoris, isterseniz G ..
₺ 720.00
Censan Silver Fox Şarjlı Vibratör
Censan Silver Fox Şarjlı Vibratör, 10 farklı titreşim ritimli güçlü titreşim motoruna sahiptir. Uç kısmındaki tırtıklı y..
₺ 460.00
Censan Titreşim Yumurtası Vibratör
Censan Titreşim Yumurtası Vibratör, kadınlar için tek başına uyarıcı titreşim vibratörü, erkekler için çeşitli seks oyun..
₺ 110.00
Censan Punto G Noktası Vibratör
TPR'den yapılan bu G-vibe, ikili uyarımı bir sonraki seviyeye taşıdı! Benzersiz dolgun ucu ve hassas G noktası uyarımı s..
₺ 350.00
0
0