Menu
Your Cart
Currently, 20% discount has started in the basket.

Karaoke Microphones

Brand: Paleon Model: WS1816
Wster WS-1816 gold ve gümüş taş işlemeli karaoke mikrofon ile evinizde ,büyük,pahalı ses sistemlerinin konforunu yaşayacak, komşularınızı rahatsız etmeden dilediğinizce karaoke şarkılara eşlik edebileceksiniz.. Bluetooth ile ister telefonunuzdan, ister herhangi bir aygıttan kolayca bağlantınızı yapı..
₺120.00
Ex Tax:₺120.00
Brand: Paleon Model: WS-858
Hoparlöre ihtiyacınız yok. Hoparlör Mikrofon zaten bir arada, sadece şarkınızı söyleyin. Bluetooth ile ister telefonunuzdan, ister herhangi bir aygıttan kolayca bağlantınızı yapın, istediğiniz parçayı çalın ve keyfinize bakın. Karaoke mikrofonlar ile toplum önünde psikolojik olarak meydana gelen ..
₺79.00
Ex Tax:₺79.00
Brand: Paleon Model: Q7WGAKRK
Herhangi bir hoparlöre ihtiyacınız yok. Yerleştirmişler mikrofona kaliteli bir hoparlör, Söyleyin söyleyebildiğiniz kadar şarkınızı. Bluetooth ile ister telefonunuzdan, ister herhangi bir aygıttan kolayca bağlantınızı yapın, istediğiniz parçayı çalın ve keyfinize bakın. Karaoke mikrofonlar ile to..
₺99.00
Ex Tax:₺99.00
Brand: Paleon Model: MSBALL
Müzik seçimi ve bağlantısı telefon ile yapılır. Buetooth hoparlörlü rgb led ampulun renk ayarlarını kumanda ile yapabilirsiniz. Bluetooth hoparlörlü rgb led ampulunuzu sadece tek renk bir ampul olarak, rgb ampul olarak veya müzik dinlemek için hoparlör olarak da kullanabilirsiniz.Akıllı te..
₺93.22
Ex Tax:₺79.00
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)