Bilgi
Ara

Kedi Tırmalama Roulette

Marka: MorSandık
Ürün Kodu: MS11002-006
Bu Ürün Çok Satılıyor

Kısa Açıklama


 KEDİ EVİ ve TIRMALAMA TAHTASI ROULETTE VERSİYON Tamamen yerli üretim ve özel bir tasarım. Pahalı markalara olmadık ücretler vermenize gerek yok. Sevimli Kedilerinize en sağlıklı , en sağlam tırmalama tahtaları ve oy... Daha Fazlası...

₺149,00 Vergiler Hariç: ₺149,00

  • Stok: 2-3 gün içinde 0


 KEDİ EVİ ve TIRMALAMA TAHTASI ROULETTE VERSİYON

Tamamen yerli üretim ve özel bir tasarım. Pahalı markalara olmadık ücretler vermenize gerek yok. Sevimli Kedilerinize en sağlıklı , en sağlam tırmalama tahtaları ve oyun araçlarını barındıran bu modelin üretimi için çok çalışıldı.

İki tahta kes.çak, ip sar, paketle kargola anlayışı ile şipşak üretilmiş muadillerinin aksine, profesyonel bir anlayışla üretilmiş , resimlerden de görebileceğiniz gibi biraz vakit çalan bir emek ile ortaya çıkmıştır. En iyisi olsun dedik ve bunu ürettik.

Kedi Tırmalama Tahtası Rulet Versiyon Ahşap İşçiliğiKedi Tırmalama Tahtası Özellikleri : - Çeşitli zemin ölçülerine sahip modellerimiz olmakla birlikte- bu modelde zemin; 35cm x 35cm ölçülerinde, tırmalama direği ise 50 cm dir. Çeşitli kedi oyuncakları ile zenginleştirilebilir.

İki adet oyun topu ahşap içi özel açılmış oyuklara gömülü olarak gelmektedir.

Kedilerin sağlığı düşünülerek tırmalama bölümünde %100 doğal kendir halat kullanımı tercih edilmiştir.

Tırmalama direği ve taban tamamen ahşaptan yapılmıştır.

DİKKAT ! : Karton Mukavva türü malzemelerle yapılan tırmalama direkleri, nemli bir ortama denk geldiğinde kendini salmaya başlar. Ayrıca nem toplayan bu modeller zararlı bakteriler için bir yaşam alanına dönüşmekte ve sağlıksız bir ortam oluşturmaktadır. Bu bakteriler kötü kokular ile hoş olmayan durumlara da sebep olmaktadır.Kimse evinde kötü koku elbet de istemez.

Parke ve diğer eşyalarınızı çizmemesi için alt kısmı da isteğe göre kaplanabilmektedir.. Muadillerine göre en sağlam ürün, ve üretimdeki emek bazındaki en ucuz kaliteli ürün işte bu üründür.
Diğer ürünlerimize de bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Benzer Ürünler

Etiketler: kedi, tırmalama, petshop, ahşap, rulet,