Bilgi
Ara

LG Replikaları

MTK6572 Dual Core 2 Çekirdekli 1300 MHZ İşlemci512 MB Ram ( Biz gerçeği söyleriz)400 Mobil Ekran Kar..
İşlemci - MTK 6572 _ 2x 1300 Mhz
Hafıza - 8
Ram - 512 MB
2

₺449,00

İşlemci - MTK 6572 _ 2x 1300 Mhz
Hafıza - 8
Ram - 512 MB
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

LG Replikaları

Bu bölümde LG Cep Telefonlarının en iyi şekilde kopyalanmış birebir  versiyonlarını bulabilirsiniz. Mediatek tarafından üretilen  işlemci , ram , mobil ekran kartı bulunan boardların birebir kasalara geçirilerek oluşturulan bu telefonlar günümüzde bir çok android uygulamalarını rahatlıkla çalıştırabilmektedir. alankapan.com üzerinde en iyi birinci sınıf cep telefonlarının tanıtımlarını inceleyebilir,videolarını izleyebilirsiniz.

HTC firması ile yeryüzünde en iyi cep telefonu satan firmalardan sadece birisi. LG firmasının ürettiği telefonlar görünüş ve teknoloji bakımındandan güçleri ile insanlar arasında prestij olarak kabul görüyor.Ses Sistemleri ile öne çıkıyorlar.

Çinli üreticiler haliyle boş durmuyor ve bu tarz telefonları birebir kopya üretim yaparak ucuz bir şekilde piyasaya sürüyor. Biz sizlere piyasada bir çok çeşidi olan bu tarz kopya ürünlerin özellikle donanımsal ve birebirlik olarak en kaliteli olanlarını sizlere tanıtıyoruz.

Tüm donanım özelliklerini mümkün olduğunca doğru vermeye çalıştığımız bu telefonların gerçekçi sistem özelliklerini ürün açıklamalarında bulabilir,videolarını seyredebilirsiniz.

Okumanız Gereken Son Makaleler

Ürün Yorumları