Bilgi
Ara

Mediatek İşlemci Listesi

Murat AKIN 20/03/2016 1746 0 0

Mediatek İşlemci Listesi Cep telefonları için cpu,işlemci,mobil ekran kartı üreticisi MediaTek,yonga setleri ile iyi bir performans sunabilen 200 $ altında fiyat aralıklarında akıllı telefonların oluşturulmasına öncülük ediyor. MediaTek orta performans ve akıllı telefonlar için uygun yonga seti üretmekle kalmıyor,aynı zamanda bu alandaki yenilikleriile de öne çıkıyor. Özellikle 2013 yılında,MT6592 8 çekirdekli mobil yonga seti dünyada bir ilk olmuştu. İlk Mobil 10 çekirdekli yonga seti Helio X20 (MT6797),yine Mediatek tarafından 2015 yılında piyasaya sürüldü. Çip üzerindeki atılımlar asıl MTK 6573 ile başlar.Hemen hemen tüm mediatek yonga setleri Çift SIM kartı çalışmalarını desteklemektedir.

Etiketler: Mediatek İşlemci Cpu List Listesi Mediatek işlemcileri Mediatek işlemcileri nelerdir Mediatek işlemcilerinin en güçlüsü hangisidir

Yorum Yaz

Dubai Kore Çin Hangisi


32508 1 5

Aslında replika kopya cep telefonlarını kimler üretiyor? Kafalar iyice çorba oldu. Kimisi Kore Malı sattığını iddia ediyor kimisi Çin malı. Kimisi Duabi Malı telefon sattığını idda ediyor kimisi de Vietnam... Peki olayın aslı nedir?

Diğerlerini Oku

Samsung Galaxy S8 Replika


1543 1 1

Samsung firmasının Mobil Ürünler piyasasındaki amiral gemisi Samsung Galaxy S8 Plus Cep Telefonunun Çinliler tarafından kopyalanmış replikası piyasaya sürülmüş durumda. Tamamen orjinal boyutlarına sadık kalınarak hazırlanmış bu replika cep telefonunu sizler için inceliyoruz.

Diğerlerini Oku