Menu
Your Cart
Currently, 20% discount has started in the basket.

Mobil Phone

Brand: Goophone Model: GPHNX10
Gerçeğine en yakın replika. Yüksek kalite full ekranı ile görünüş olarak gerçeğinden ayırt edilmesi imkansız gibidir. Yüksek çözünürlük, HD LCD ekranı ile canlı renkler elde edilebiliyor.  Mat ekranlı düşük kalite replikalar içinden kolaylıkla sıyrılıyor ve birebir replika olarak tutulan bir ür..
₺999.00
Ex Tax:₺999.00
Brand: HDC Model: HDCS9P
Gerçeğine en yakın Samsung Galaxy S9 Plus Kopyası. Bu tarz replika telefonlarda yüksek kalite full ekran ile görünüş olarak gerçeğinden ayırt edilmesi imkansız bir tasarım sistemi vardır. Yüksek çözünürlük, kasananın ön yüzünün tamamını kaplayan HD LCD ekranı ile canlı renkler elde ed..
₺999.00
Ex Tax:₺999.00
Brand: Goophone Model: GPHN8P
Gerçeğine en yakın iphone 7PLus replikası. Yüksek kalite full ekranı ile görünüş olarak gerçeğinden ayırt edilmesi imkansız gibidir. Yüksek çözünürlük, HD LCD ekranı ile canlı renkler elde edilebiliyor.  Mat ekranlı düşük kalite replikalar içinden kolaylıkla sıyrılıyor ve birebir replika olarak..
₺1,062.00
Ex Tax:₺900.00
Brand: HDC Model: HDCS8P
Vee en sonunda 6.1 inch ekranlı ..... İşte Mükemmel Ötesi kavisli ekrana sahip bir telefon daha. Kaliteli Siyah,tümleşik ekrana sahiptir.  Yine her zamanki gibi bu telefonların da ucuz versiyonları muhakkak gelecektir. Her bütçeye uygun telefonlar. Öne çıkan özelllikler: Çift sim..
₺799.00
Ex Tax:₺799.00
Brand: Goophone Model: GPHNXM
Gerçek birebir Goophone X Max . Yüksek kalite full ekranı ile görünüş olarak gerçeğinden ayırt edilmesi imkansız gibidir. Yüksek çözünürlük, HD LCD ekranı ile canlı renkler elde edilebiliyor.  Mat ekranlı düşük kalite replikalar içinden kolaylıkla sıyrılıyor ve birebir replika olarak tutulan bi..
₺900.00
Ex Tax:₺900.00
Brand: Goophone Model: GPHNXR
Gerçeğine en yakın iphone XR replikası. Yüksek kalite full ekranı ile görünüş olarak gerçeğinden ayırt edilmesi imkansız gibidir. Yüksek çözünürlük, HD LCD ekranı ile canlı renkler elde edilebiliyor.  Mat ekranlı düşük kalite replikalar içinden kolaylıkla sıyrılıyor ve birebir replika olarak tu..
₺1,178.82
Ex Tax:₺999.00
Brand: Xiaomi Model: A2LTXIAOMI
Xioami phones continue their rapid rise worldwide. It managed to deter and attract many loyal phone customers with its products and presentation system in terms of price performance.When compared to 32 GB Xiaomi Mi A2 Lite features and other counterparts, it offers a high level of efficiency in term..
₺1,404.20
Ex Tax:₺1,190.00
Brand: Xiaomi Model: MI8XIAOMI
İşte amiral gemisi modellerinden biri,  Xiaomi Mi 8.. Başarılı teknik özellikler, üst segment cihazlar arasında yer alıyor. Güçlü işlemcisi ile RAM’ine kadar her adımda güçlü donanımsal özelliklerle donatılmış. Fiyatı ve performansı ile akıllı telefon piyasasında üst segmentte ön..
₺3,600.00
Ex Tax:₺3,600.00
Brand: Xiaomi Model: MI8SEXIAOMI
Hem ekran renk dengesi mükemmel bir telefona sahip olmak hem az ışıkta bilet net fotoğraflar çekebilmek hem de aynı anda pek çok uygulamayı takılmadan ve beklemeden kullanabilmek için servet ödemek gerekmiyor. Tercih edilen tüm akıllı özellikleri dayanıklı kasasında toplayan ve sadece 164 gram ..
₺1,999.00
Ex Tax:₺1,999.00
Brand: Xiaomi Model: RMINT5XIAOMI
Telefonun en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi, fotoğraf konusunda oldukça başarılı performanslar elde edebilmesi. Akıllı telefon pazarında süregelen fotoğrafta mükemmellik yarışında, Xiaomi Redmi Note 5 64GB “Kamera canavarı” (the camera beast) etiketi ile hayli ciddi bir duruş ser..
₺1,499.00
Ex Tax:₺1,499.00
Brand: Xiaomi Model: RMI5PLXIAOMI
Telefonun en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi, fotoğraf konusunda oldukça başarılı performanslar elde edebilmesi. Akıllı telefon pazarında süregelen fotoğrafta mükemmellik yarışında, Xiaomi Red Mi 5 Plus “Kamera canavarı” (the camera beast) etiketi ile hayli ciddi bir duruş sergili..
₺1,299.00
Ex Tax:₺1,299.00
Brand: Xiaomi Model: RMINT6XIAOMI
Xiaomi Redmi Note 6 Pro son zamanlarda en çok merak edilen yeni akıllı telefonlar arasına girmişti. Çin’in Apple’ı olarak adlandırılan Xiaomi, son zamanlarda akıllı telefonları ile önemli bir yükselişe geçti. Farklı seriler ile teknoloji dünyasına giriş yapan Xiaomi, Note Pro serisi ile ilgilil..
₺1,699.00
Ex Tax:₺1,699.00
Showing 1 to 12 of 36 (3 Pages)