Kapıda Ödeme ve Kargo Teslimatları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kargo Teslimatlarınız Güvenli mi? Hıyar çıkan paketler hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ben parayı vermeden önce pakete bakmak isterim Maalesef her sektörde olduğu gibi paragöz fırsatçıların bu alana da el atarak milleti dolandırma olaylarına hep beraber tanık olmaktayız. Vurdu kaçtı web sitelerinin allı pullu tasarımlarına kapılan binlerce insan bu kişiler yüzünden mağdur olmaktadırlar. Alankapan.Com yıllardır PTT nin sunmuş olduğu Güvenli kargo sistemini kullanmaktadır. "Ben parayı vermeden önce pakete bakmak isterim" diye düşünüyorsanız PTT Kontrollü Kargo Teslim aradığınız en güvenli sistemdir. Güvenli Kontrollü Kargo ile Kazık yememek mümkün mü? PTT Kargo gönderimlerinde Kontrollü Kargo ile gönderim yapmasını satıcınızdan isteyiniz. Kontrollü Kargo ile;Satıcı Ürünü size gönderir.Ürün size ulaşır,haber verilirKargo paketinizi ürün parasını vermeden önce açmak istediğinizi belirtirsiniz.Hiçbir ücret vermeden kargonuzu açabilir gelen ürünü kontrol edebilirsiniz.Anlatılan ürünün olup olmadığına kanaat getirdikten sonra ücreti görevliye vererek kargoyu teslim alabilirsiniz.

Replika Telefonlarda Garanti Oluyor mu? Replika Telefonlarda Garanti Oluyor mu?

Replika Telefonlar geliş sebebi ve diğer şartlar sebebi ile ucuz olmaktadır. Garanti olayı apayrı bir boyuttur ve bir ürünün garanti maliyeti ayrıca ürün ek giderine eklenmelidir.Replika telefonlarda müşterilerin zaten aradığı ucuzluk olayıdır. Buna bir de garanti giderleri eklenirse fiyatlar pahalılaşacak ve müşterinin asıl istediği özellik ortadan kalkacaktır.Buna rağmen replika satanlar bazı garantiler verebilirler. Çünkü müşteri hiç yoktan çalışan bir telefona kavuşmak istemektedir.alankapan.com bu tarz telefonlara 15 güç içinde her türlü kapanmaya karşı tamir / değişim / muadil ürün tavsiye etme sistemi ile çalışmaktadır. İleriki dönemler için de oluşabilecek arızalar için de ucuz servis hizmeti sunabilmektedir.

Kore Replika Cep Telefonları Fiyatları Neden Farklı oluyor?

İlk başta söylenecek söz birinin kopya üretim olmasıdır. Bir çok farklar vardır. Bunlar işlemcisinden yazılımına Bellek miktarından Ekran Kamera kalitesine kadar. Bu ayrıntılar ve farklar ürün sayfalarında gösterilmekte eksik ve avantajlı yerleri açıklanmaktadır.

Kargo Paketini Ücretini vermeden önce kontrol edebilir miyim?  PTT Kontrollü Teslimat ile Tahsilat Sistemi Nasıl oluyor?

Ben parayı vermeden önce pakete bakmak isterim Alankapan.Com yıllardır PTT nin sunmuş olduğu Güvenli kargo sistemini kullanmaktadır. "Ben parayı vermeden önce pakete bakmak isterim" diye düşünüyorsanız PTT Kontrollü Kargo Teslim aradığınız en güvenli sistemdir. Güvenli Kontrollü Kargo ile Kazık yememek mümkün mü? PTT Kargo gönderimlerinde Kontrollü Kargo ile gönderim yapmasını satıcınızdan isteyiniz. Kontrollü Kargo ile;Satıcı Ürünü size gönderir.Ürün size ulaşır,haber verilirKargo paketinizi ürün parasını vermeden önce açmak istediğinizi belirtirsiniz.Hiçbir ücret vermeden kargonuzu açabilir gelen ürünü kontrol edebilirsiniz.Anlatılan ürünün olup olmadığına kanaat getirdikten sonra ücreti görevliye vererek kargoyu teslim alabilirsiniz.

Mağazadan / Ofisten / Yerinizden alma imkanım var mı?

İstanbul içi elden yada kurye ile kontrollü teslimler tıpkı havale /EFT yöntemindeki gibi avantajlı sunularak sizlere teslim edilmektedir.

Ön Ödeme de ne oluyor? Bizi mi dolandırıyorsunuz?

Maalesef ciddi olmayan bazı müşterilerin yapmış olduğu sahte siparişler sebebi ile bu yönteme gidilmiştir. Kendini bilmez şahsiyetlerin yolaçmış olduğu zararlı maliyetlerin önüne geçerek daha iyi hizmet sunumunu gerçekleştirebilmek,daha ucuz ürünler sunabilmek adına bu yönteme gerek duyulmuştur.Ürün Kontrollü Teslimat seçeneği ile gönderilecekse gönderilecek müşteriden 20 TL kadar bir ön ödeme alınabilmektedir. Bu ön ödeme ürün ücretinden kesilerek sizlere gönderilmektedir.Devamlı müşterilerimiz ve bizden daha önceden bir kere alışveriş yapmış olan müşterilerimiz bu uygulamanın dışındadır.Not: Üye olarak alışveriş yapmanız sistemde görünmenizi sağlayacak ve bu uygulama dışında tutacaktır.

Telefon ekranım kırıldı. Kopya Cep Telefonlar için Yedek Parça Ekran Bulunur mu?

Replika Kopya Kore Cep Telefonlarında Ekran Yedek Parça alankapan.com da bulunur.Türkiye' de bir tek alankapan.com sitesi Cep Servisinde bulabileceğiniz yedek ekran gibi aksesuarlar ile bir çok replika kopya cep telefonun yedek parçalarına ulaşabileceksiniz. Özellikle alankapan.com üzerinden alınan cihazların ekranları getirtilebilmektedir.Replika Cep Teefonları Yedek Ekran fiyatları için alankapan.com teknik servis bölümüne bakmanız ve ulaşmanız yeterlidir. Teknik servis için tıklayınız.

Replika Cep Telefonlarında SAR değerleri nelerdir?

Eskiden üretilen tuşlu cep telefonları zamanında teknolojinin kısıtlı olması ve bazı modülllerin pahalı olması sebebi ile telefonlar kaliteli üretilemiyordu. Gelişen teknoloji ile birlikte telefonlarda varolan bluetooth,wireles,gps,navigasyon vb gibi aygıtların standart olması ile birlikte bu uygulamalar replika telefonlar  da dahil tüm telefonlarda kullanılır oldu.Çinli orjinal cep telefonu üreticilerinin fabrikalarını üretimsiz durdurmayacağı aşikar ve fason olarak talepte bulunan yatırımcıların taderiklerini karşılamaktadırlar. Orjinal telefonlarda kullanılan anten sistemleri de artık standart teknolojiler arasına girmiş durumda ve bu teknoloji artık replikasyon telefonlarda da kullanılmaktadır.Replikasyon telefonlarda varolan sar oranları orjinal telefonlar sar değerlerinden çok büyük farkları artık yoktur.Bu konuda varolan makalemizi okuyunuz. Makale - Blog yazımızı okumak için tıklayınız.