Bilgi
Ara

Tablet PDA

Tablet PDA

Facebook ve buna benzer web siteleri gibi sosyal medyalarda reklamlar aracılığı ile ve bugünlerde radyo,televizyon ve özellikle uydudan yayın yapan yerel tv kanallarından yapılan gerçeği yansıtmayan reklamlar ile saçma sapan bilmeceler bulmacalar sorarak insanları kandırma yoluna gitmiş kişi/şahıs/ firmaların sebebi ile mağduriyetler yaşandığını bilmekteyiz.

Yapılan şikayetlerin büyük bir çoğunluğunda  gönderilen paketlerin içinden çakmak,parfüm,kol saati ve ayakkabı gibi ürünlerin çıktğını ve müşterilerine pişkinlikle laubali bir şekilde davrandıklarını ve üzdüklerini gözlemliyoruz.

Lütfen , günü birlik kurulan bu tarz kaptı kaçtı web sitelerine ve radyo,televizyonlarda yapılan aldatıcı reklamlara karşı dikkatli olunuz ve çevrenizi uyarınız.

Alankapan.Com , müşterilerine saygısı,oluşabilecek herhangi problemlere karşı çözüm odaklı anlayışıyla aldatıcı reklamlar ile satış yapma ihtiyacı olmayan,doğru,dürüst,gerçekçi bilgilerle müşteriyi bilgilendirmeyi prensip olarak benimsemiş bir alışveriş sitesidir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Okumanız Gereken Son Makaleler